Аміачна селітра N - 34,4

Короткий опис


Аміачна селітра (NH4NO3, інші назви - нітрат амонію, азотнокислий амоній, амонійна сіль азотної кислоти). Основна діюча речовина - азот. Його міститься в складі добрива від 26% (низькі сорти), до 34,4% (вищі сорти). Друг... Читати дальше...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
7500.00 грн.
Ціна з ПДВ. з
  • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Курьерска доставка

Курьерска доставка

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

Готівкою

Готівкою

Банківський перевід

Банківський перевід

Розрахунок

Розрахунок

Аміачна селітра (NH4NO3, інші назви - нітрат амонію, азотнокислий амоній, амонійна сіль азотної кислоти). Основна діюча речовина - азот. Його міститься в складі добрива від 26% (низькі сорти), до 34,4% (вищі сорти). Другим макроелементом класичної аміачної селітри є сірка, якої в складі цього агрохімікату міститься від 3 до 14%.


Нітрат амонію, нарівні з карбамідом (сечовиною) - ідеальна підгодівля для весняного використання. На старті свого розвитку рослини не соромляться споживати азот у великих дозах, а в тандемі з сірої цей елемент особливо добре, і швидко засвоюється. Це властивість пояснює її присутність у складі агрохімікату, адже сама по собі сірка - не поживна речовина для рослинних організмів.


Фізіологічно це кисле добриво, яке, в той же час, не підкисляє грунт з нормальною рН реакцією. Але якщо застосовувати нітрат амонію на кислих грунтах, то паралельно необхідно вносити карбонат кальцію, в пропорції 0,75 г на 1 г селітри.

Аміачна селітра потрібна, в першу чергу, для активного насичення рослин азотом. Це її головне завдання, яке допомагають вирішувати додатково включені до складу макро- і мікроелементи.


Застосування проти хвороб рослин

Чому нітрат амонію отримав таке широке поширення в промисловому землеробство? Він не тільки живить грунту необхідними макроелементами, а й захищає рослини від маси захворювань, зміцнюючи їх імунітет.

Так як основним елементом нітрату амонію є азот, то при неправильному зберіганні він може зникнути, помітно послабивши поживні властивості цього агрохімікату.


Зберігання

При зміні температурного режиму добриво перекрісталлізуется, утворюючи важкорозчинні гранули. Тому при зберіганні необхідно захищати його від різких температурних стрибків.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре