Ветобром

Модель: 1008

Короткий опис


Призначення: Суміш для подальшого приготування родентицидний приманок з метою боротьби з пацюками і мишами.Діюча речовина: бромадіолон 0,25%.Розфасовка: 1 лСпосіб дії:Ветобром є повільно діюча отрута - антикоагулянт 2-го... Читати дальше...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
504.00 грн.
Ціна з ПДВ за
  • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Курьерска доставка

Курьерска доставка

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

Готівкою

Готівкою

Банківський перевід

Банківський перевід

Розрахунок

Розрахунок

Призначення: Суміш для подальшого приготування родентицидний приманок з метою боротьби з пацюками і мишами.

Діюча речовина: бромадіолон 0,25%.

Розфасовка: 1 л


Спосіб дії:

Ветобром є повільно діюча отрута - антикоагулянт 2-го покоління. При попаданні в організм тварини цей препарат уповільнює згортання крові, а також підвищує проникність периферійних кровоносних судин, що як наслідок, призводить до крововиливів. Ветобром має різко виражені кумулятивні властивості (накопичується в організмі), тому прийом декількох невеликих доз протягом ряду днів забезпечує загибель гризунів. Внаслідок уповільненої дії ветоброма щури і миші не впізнають отрута в приманки, що підвищує ефективність боротьби з шкідливими гризунами. Після поїдання принад з Ветобромом щури гинуть через 2-8 днів, а миші через 6-12 днів.


Приготування приманки:

Отруєні принади на ветоброме готують шляхом ретельного змішування кошти з харчової основою для рівномірного розподілу по всій масі приманки. Вміст діючої речовини в готовій приманки має скласти 0,005%. Склад харчової основи (комбікорм, каша, фарш або ін) підбирають в залежності від виду гризуна і від його харчових переваг. У разі використання в якості харчової основи зерна, крупи, для кращого прилипання до харчової основі - її попередньо перемішують з невеликою кількістю масла. З метою поліпшення поїдання приманки, і тим самим, ефективності готової приманки в її склад рекомендується вводити цукор (краще у вигляді сиропу). Приманку розміщують в попередньо виявлених місцях мешкання гризунів уздовж стін, перегородок, біля нір, під шафами, обладнанням в спеціальних контейнерах. Приманку розкладають по 50-100 г від щурів і по 10-25 г від мишей.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре